Roman Hýbl
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej zahrady 14 495 m², Dobev

    Prodej zahrady 14 495 m², Dobev

    6 990 000 Kč (482 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 14 495 m²
    Prodej rodinného domu 834 m², Štěkeň

    Prodej rodinného domu 834 m², Štěkeň

    1 390 000 Kč (1 667 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 834 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 647 m², Písek

    Prodej stavebního pozemku 2 647 m², Písek

    10 190 000 Kč (3 850 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 647 m²
    Prodej rodinného domu 577 m², Veselíčko

    Prodej rodinného domu 577 m², Veselíčko

    3 900 000 Kč (6 759 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 577 m²
    Prodej louky 20 363 m², Předotice

    Prodej louky 20 363 m², Předotice

    4 190 000 Kč (206 Kč za m²)
    • Typ pozemky - trvalý travní porost
    • Plocha 20 363 m²
    Prodej rodinného domu 320 m², Veselíčko

    Prodej rodinného domu 320 m², Veselíčko

    3 590 000 Kč (11 219 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 320 m²
    Prodej rodinného domu 250 m², Řepeč

    Prodej rodinného domu 250 m², Řepeč

    18 900 000 Kč (75 600 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 250 m²