Robert Heidenreich
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej stavebního pozemku 615 m², Vroutek

    Prodej stavebního pozemku 615 m², Vroutek

    790 000 Kč (1 285 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 615 m²
    Prodej rodinného domu 359 m², Strážov

    Prodej rodinného domu 359 m², Strážov

    12 953 750 Kč (36 083 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 359 m²
    Prodej stavebního pozemku 3 518 m², Hradiště

    Prodej stavebního pozemku 3 518 m², Hradiště

    4 181 500 Kč (1 189 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 3 518 m²
    Prodej bytu 2+1 52 m², Kryry

    Prodej bytu 2+1 52 m², Kryry

    3 121 000 Kč (60 019 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 52 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 689 m², Žihle

    Prodej nemovitosti pro ubytování 689 m², Žihle

    15 500 000 Kč (22 496 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 689 m²
    Pronájem obchodního prostoru 12 m², Plzeň 1

    Pronájem obchodního prostoru 12 m², Plzeň 1

    5 500 Kč za měsíc (5 500 Kč za m²/rok)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 12 m²

    • 1
    • 2
    • 3