Robert Heidenreich
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 171 m², Blatno
4 121 000 Kč
(24 099 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
171 m²
Prodej chaty 55 m², Erpužice
1 695 000 Kč
(30 818 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
55 m²
Prodej zemědělského objektu 1 614 m², Žihle
14 000 000 Kč
(8 674 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 614 m²
Prodej činžovního domu 1 614 m², Žihle
14 000 000 Kč
(8 674 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 614 m²
Prodej stavebního pozemku 2 948 m², Pastuchovice
1 990 000 Kč
(675 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 948 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Prodej rodinného domu 343 m², Žihle
4 699 000 Kč
(13 700 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
343 m²
Prodej stavebního pozemku 987 m², Úterý
799 000 Kč
(810 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
987 m²
Prodej výrobního prostoru 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
900 m²
Prodej rodinného domu 80 m², Kryry
3 121 000 Kč
(39 013 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
80 m²
1
2
3