Robert Heidenreich
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 377 m², Potvorov
8 900 000 Kč
(23 607 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
377 m²
Prodej louky 4 896 m², Hradiště
383 220 Kč
(78 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
4 896 m²
Prodej pole 62 047 m², Velečín
2 547 000 Kč
(41 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
62 047 m²
Prodej pole 33 271 m², Velečín
1 380 840 Kč
(42 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
33 271 m²
Prodej pole 23 308 m², Velečín
982 320 Kč
(42 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
23 308 m²
Prodej bytu 3+1 80 m², Plzeň 2-Slovany
6 290 400 Kč
(78 630 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
80 m²
Prodej chalupy 80 m², Kryry
3 121 000 Kč
(39 013 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
80 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 359 m², Strážov
12 953 750 Kč
(36 083 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
359 m²
Prodej chalupy 689 m², Žihle
15 500 000 Kč
(22 496 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
689 m²
Prodej pole 17 403 m², Velečín
746 120 Kč
(43 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
17 403 m²
1
2
3