Richard Albrecht
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 240 m², Postoloprty

    Prodej rodinného domu 240 m², Postoloprty

    6 340 000 Kč (26 417 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 240 m²
    Pronájem obchodního prostoru 2 643 m², Teplice

    Pronájem obchodního prostoru 2 643 m², Teplice

    info v RK
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 2 643 m²
    Prodej rodinného domu 62 m², Velemyšleves

    Prodej rodinného domu 62 m², Velemyšleves

    6 499 000 Kč (104 823 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 62 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 192 m², Český Jiřetín

    Prodej stavebního pozemku 2 192 m², Český Jiřetín

    3 452 400 Kč (1 575 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 192 m²
    Prodej stavebního pozemku 934 m², Český Jiřetín

    Prodej stavebního pozemku 934 m², Český Jiřetín

    1 764 260 Kč (1 889 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 934 m²
    Prodej stavebního pozemku 3 126 m², Český Jiřetín

    Prodej stavebního pozemku 3 126 m², Český Jiřetín

    4 689 000 Kč (1 500 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 3 126 m²