René Mrnuštík
    +420 773 022 220
    info@explicitreality.cz
    EXPLICIT REALITY Zlín
    EXPLICIT REALITY Zlín
    +420 773 022 220

Řadit podle:
    Pronájem bytu 1+1 32 m², Zlín

    Pronájem bytu 1+1 32 m², Zlín

    10 000 Kč za měsíc (3 750 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 32 m²
    Prodej chaty 18 m², Zlín - Malenovice

    Prodej chaty 18 m², Zlín - Malenovice

    1 090 000 Kč (60 556 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 18 m²
    Prodej bytu 3+1 67 m², Zlín - Malenovice

    Prodej bytu 3+1 67 m², Zlín - Malenovice

    4 600 000 Kč (68 657 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 67 m²
    Prodej rodinného domu 120 m², Hrobice

    Prodej rodinného domu 120 m², Hrobice

    3 590 000 Kč (29 917 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 120 m²
    Prodej rodinného domu 127 m², Zahnašovice

    Prodej rodinného domu 127 m², Zahnašovice

    2 349 000 Kč (18 496 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 127 m²
    Prodej výrobního prostoru 127 m², Zahnašovice

    Prodej výrobního prostoru 127 m², Zahnašovice

    2 349 000 Kč (18 496 Kč za m²)
    • Typ výroba
    • Plocha 127 m²
    Prodej zahrady 581 m², Zlín - Malenovice

    Prodej zahrady 581 m², Zlín - Malenovice

    1 090 000 Kč (1 876 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 581 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 158 m², Zahnašovice

    Prodej stavebního pozemku 1 158 m², Zahnašovice

    2 349 000 Kč (2 029 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 158 m²