Recepce CoreStone
+420 735 153 579
prodej@corestone.cz
CoreStone a.s.
+420 735 153 579
3+1
4+kk
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 88 m², Praha - Nusle
18 366 300 Kč
(208 708 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
88 m²
Prodej bytu 4+kk 124 m², Praha - Nusle
25 167 800 Kč
(202 966 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
124 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Nusle
11 031 300 Kč
(212 140 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m², Praha - Nusle
8 023 650 Kč
(211 149 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
38 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Praha - Hostivař
6 130 150 Kč
(245 206 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Hostivař
11 243 971 Kč
(167 820 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha - Hostivař
7 932 389 Kč
(188 866 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej vily 701 m², Karlovy Vary
25 000 000 Kč
(35 663 Kč za m²)
Typ
vila
Plocha
701 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 701 m², Karlovy Vary
25 000 000 Kč
(35 663 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
701 m²
Prodej stavebního pozemku 2 146 m², Josefův Důl
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 146 m²
2
3
4
5
6