Recepce CoreStone
+420 735 153 579
prodej@corestone.cz
CoreStone a.s.
+420 735 153 579
3+1
4+kk
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 864 m², Praha - Braník
39 000 000 Kč
(45 139 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
864 m²
Prodej bytu 3+1 130 m², Praha - Staré Město
info v RK
Typ
byty 3+1
Plocha
130 m²
Prodej rodinného domu 210 m², Hostivice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
210 m²
Prodej stavebního pozemku 673 m², Praha - Hrdlořezy
14 738 000 Kč
(21 899 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
673 m²
Prodej rodinného domu 420 m², Praha - Kunratice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
420 m²
Prodej rodinného domu 184 m², Praha - Hrdlořezy
33 900 000 Kč
(184 239 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
184 m²
Prodej bytu 5+kk 200 m², Praha - Smíchov
40 000 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
200 m²
Prodej stavebního pozemku 1 353 m², Praha - Lysolaje
25 000 000 Kč
(18 477 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 353 m²
Prodej rodinného domu 310 m², Praha - Lysolaje
49 990 000 Kč
(161 258 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
310 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
12 300 000 Kč
(212 069 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
1
2
3
4
5