1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice
19 900 Kč za měsíc
(6 454 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m², Praha 10
12 980 000 Kč
(162 250 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
80 m²
Prodej bytu 3+kk 111 m², Tišnov
11 190 000 Kč
(100 811 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
111 m²
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(148 889 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
90 m²
Pronájem pokoje 15 m², Praha 6
9 000 Kč za měsíc
(7 200 Kč za m²/rok)
Typ
pokoj
Plocha
15 m²
Prodej rodinného domu 170 m², Kyjovice
4 800 000 Kč
(28 235 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
170 m²
Prodej bytu 4+kk 111 m², Tišnov
11 349 000 Kč
(102 243 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
111 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Liberec
3 850 000 Kč
(91 667 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Pronájem garáže 20 m², Brno - Maloměřice
3 300 Kč za měsíc
(1 980 Kč za m²/rok)
Typ
garáže
Plocha
20 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m², Nový Malín
dohodou
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
1
2
3
4
5