Radim Iliev
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 124 m², Luženičky

    Prodej rodinného domu 124 m², Luženičky

    9 990 000 Kč (80 565 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 124 m²
    Prodej bytu 3+1 75 m², Chodská Lhota

    Prodej bytu 3+1 75 m², Chodská Lhota

    2 990 000 Kč (39 867 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 75 m²
    Prodej rodinného domu 65 m², Domažlice

    Prodej rodinného domu 65 m², Domažlice

    1 900 000 Kč (29 231 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 65 m²
    Prodej chalupy 83 m², Zemětice

    Prodej chalupy 83 m², Zemětice

    1 990 000 Kč (23 976 Kč za m²)
    • Typ chalupa
    • Plocha 83 m²
    Prodej rodinného domu 94 m², Poběžovice

    Prodej rodinného domu 94 m², Poběžovice

    6 490 000 Kč (69 043 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 94 m²
    Prodej chaty 34 m², Česká Bříza

    Prodej chaty 34 m², Česká Bříza

    990 000 Kč (29 118 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 34 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 374 m², Mrákov

    Prodej stavebního pozemku 1 374 m², Mrákov

    2 199 000 Kč (1 600 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 374 m²
    Prodej rodinného domu 95 m², Vidice

    Prodej rodinného domu 95 m², Vidice

    4 298 000 Kč (45 242 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 95 m²
    Pronájem kanceláře 244 m², Domažlice

    Pronájem kanceláře 244 m², Domažlice

    300 Kč za měsíc (15 Kč za m²/rok)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 244 m²
    Pronájem bytu 1+kk 26 m², Domažlice

    Pronájem bytu 1+kk 26 m², Domažlice

    12 000 Kč za měsíc (5 538 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 26 m²

    • 1
    • 2