Radek Vlach
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha 11

    Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha 11

    7 499 000 Kč (163 022 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 46 m²
    Prodej bytu 2+1 53 m², Praha 18

    Prodej bytu 2+1 53 m², Praha 18

    6 990 000 Kč (131 887 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 53 m²
    Prodej bytu 3+kk 66 m², Praha 10

    Prodej bytu 3+kk 66 m², Praha 10

    8 650 000 Kč (131 061 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 66 m²
    Prodej bytu 4+kk 76 m², Praha

    Prodej bytu 4+kk 76 m², Praha

    12 139 000 Kč (159 724 Kč za m²)
    • Typ byty 4+kk
    • Plocha 76 m²
    Prodej bytu 3+1 79 m², Praha 9

    Prodej bytu 3+1 79 m², Praha 9

    8 699 000 Kč (110 114 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 79 m²
    Prodej bytu 2+kk 45 m², Praha 14

    Prodej bytu 2+kk 45 m², Praha 14

    8 808 550 Kč (195 746 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 45 m²