Radek Jankuv
    +420 705 722 739
    rjankuv@jaros-partners.cz
    Praha
    Praha
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 178 m², Svitavy

    Prodej rodinného domu 178 m², Svitavy

    7 990 000 Kč (44 888 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 178 m²
    Prodej rodinného domu 186 m², Svitavy

    Prodej rodinného domu 186 m², Svitavy

    7 490 000 Kč (40 269 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 186 m²
    Prodej rodinného domu 187 m², Svitavy

    Prodej rodinného domu 187 m², Svitavy

    6 490 000 Kč (34 706 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 187 m²