Přemysl Člupný
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 4+kk 70 m², Ostrava - Poruba

    Prodej bytu 4+kk 70 m², Ostrava - Poruba

    4 780 000 Kč (68 286 Kč za m²)
    • Typ byty 4+kk
    • Plocha 70 m²
    Prodej rodinného domu 100 m², Janová

    Prodej rodinného domu 100 m², Janová

    5 840 000 Kč (58 400 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 100 m²
    Prodej rodinného domu 230 m², Valašské Meziříčí

    Prodej rodinného domu 230 m², Valašské Meziříčí

    10 360 000 Kč (45 043 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 230 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 718 m², Kateřinice

    Prodej stavebního pozemku 1 718 m², Kateřinice

    1 838 000 Kč (1 070 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 718 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 853 m², Kateřinice

    Prodej stavebního pozemku 1 853 m², Kateřinice

    2 088 000 Kč (1 127 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 853 m²