1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha 10
4 420 000 Kč
(184 167 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Pronájem bytu 2+kk 42 m², Jablonec nad Nisou - Rýnovice
12 500 Kč za měsíc
(3 571 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej stavebního pozemku 2 187 m², Třebušín - Řepčice
3 650 000 Kč
(1 669 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 187 m²
Prodej stavebního pozemku 1 614 m², Kladno
4 990 000 Kč
(3 092 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 614 m²
Prodej skladu 275 m², Praha
400 000 Kč
(1 455 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
275 m²
Prodej bytu 3+1 71 m², Hanušovice
2 300 000 Kč
(32 394 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
71 m²
Prodej rodinného domu 111 m², Bludov
2 850 000 Kč
(25 676 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
111 m²
Prodej rodinného domu 163 m², Chotusice
11 300 000 Kč
(69 325 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
163 m²
Prodej chaty 130 m², Bohdaneč u Zbraslavic
9 750 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
130 m²
Prodej rodinného domu 120 m², Drahňovice
9 500 000 Kč
(79 167 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
1
2
3
4
5