Petra Alexová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej zemědělské usedlosti 600 m², Fulnek
9 400 000 Kč
(15 667 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
600 m²
Prodej bytu 4+1 72 m², Havířov
info v RK
Typ
byty 4+1
Plocha
72 m²
Pronájem bytu 2+1 54 m², Havířov
13 300 Kč za měsíc
(2 956 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
54 m²
Prodej rodinného domu 92 m², Ostrava - Vítkovice
5 999 000 Kč
(65 207 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
92 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Frýdlant nad Ostravicí
2 999 000 Kč
(59 980 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 3+1 69 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
5 200 000 Kč
(75 362 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
69 m²
Prodej rodinného domu 350 m², Ostrava - Svinov
11 850 000 Kč
(33 857 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
350 m²
Prodej rodinného domu 350 m², Ostrava - Svinov
11 850 000 Kč
(33 857 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
350 m²
Pronájem výrobního prostoru 220 m², Sviadnov
info v RK
Typ
výroba
Plocha
220 m²
Pronájem kanceláře 200 m², Sviadnov
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
200 m²
1
2