Petr Chlanda
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 3+1 65 m², Písek

    Prodej bytu 3+1 65 m², Písek

    4 650 000 Kč (71 538 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 65 m²
    Pronájem bytu 1+kk 38 m², Příbram

    Pronájem bytu 1+kk 38 m², Příbram

    10 000 Kč za měsíc (3 158 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 38 m²
    Prodej chaty 90 m², Lipno nad Vltavou

    Prodej chaty 90 m², Lipno nad Vltavou

    8 750 000 Kč (97 222 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 90 m²
    Prodej rodinného domu 325 m², Hřiměždice

    Prodej rodinného domu 325 m², Hřiměždice

    10 950 000 Kč (33 692 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 325 m²
    Pronájem bytu 3+kk 59 m², Mirotice

    Pronájem bytu 3+kk 59 m², Mirotice

    15 000 Kč za měsíc (3 051 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 59 m²
    Prodej specifického pozemku 8 713 m², Obecnice

    Prodej specifického pozemku 8 713 m², Obecnice

    750 000 Kč (86 Kč za m²)
    • Typ ostatní pozemky
    • Plocha 8 713 m²
    Prodej rodinného domu 230 m², Bohutín

    Prodej rodinného domu 230 m², Bohutín

    9 899 000 Kč (43 039 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 230 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 590 m², Albrechtice nad Vltavou

    Prodej stavebního pozemku 2 590 m², Albrechtice nad Vltavou

    4 423 500 Kč (1 708 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 590 m²
    Prodej stavebního pozemku 5 811 m², Mirotice

    Prodej stavebního pozemku 5 811 m², Mirotice

    9 700 000 Kč (1 669 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 5 811 m²