Petr Černohorský
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 105 m², Výsluní
6 250 000 Kč
(59 524 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
105 m²
Prodej bytu 3+1 63 m², Most
2 621 000 Kč
(41 603 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
63 m²
Pronájem bytu 1+1 47 m², Jirkov
12 000 Kč za měsíc
(3 064 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
47 m²
Prodej zahrady 458 m², Terezín
1 110 000 Kč
(2 424 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
458 m²
Prodej bytu 3+1 62 m², Most
2 660 000 Kč
(42 903 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
62 m²
Pronájem rodinného domu 143 m², Třebívlice
21 000 Kč za měsíc
(1 762 Kč za m²/rok)
Typ
rodinné domy
Plocha
143 m²
Prodej rodinného domu 90 m², Budyně nad Ohří
5 700 000 Kč
(63 333 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
90 m²
Pronájem obchodního prostoru 460 m², Teplice
60 000 Kč za měsíc
(1 565 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
460 m²
Prodej skladu 1 400 m², Domoušice
3 300 000 Kč
(2 357 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 400 m²
Pronájem skladu 347 m², Osek
40 000 Kč za měsíc
(1 383 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
347 m²
1
2