Pavel Kindl
    +420 603 214 144
    pkindl@jaros-partners.cz
    Praha
    Praha
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+kk 51 m², Kladno

    Prodej bytu 2+kk 51 m², Kladno

    5 900 000 Kč (115 686 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 51 m²
    Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno

    Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno

    9 398 362 Kč (98 930 Kč za m²)
    • Typ byty 4+kk
    • Plocha 95 m²
    Prodej stavebního pozemku 868 m², Statenice

    Prodej stavebního pozemku 868 m², Statenice

    8 100 000 Kč (9 332 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 868 m²
    Prodej bytu 3+kk 54 m², Tuchoměřice

    Prodej bytu 3+kk 54 m², Tuchoměřice

    5 999 000 Kč (111 093 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 54 m²
    Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno

    Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno

    9 162 282 Kč (96 445 Kč za m²)
    • Typ byty 4+kk
    • Plocha 95 m²