Otto Rudovský
    +420 725 660 660
    orudovsky@jaros-partners.cz
    Kladno
    Kladno
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej garáže 19 m², Beroun

    Prodej garáže 19 m², Beroun

    690 000 Kč (36 316 Kč za m²)
    • Typ garáže
    • Plocha 19 m²
    Prodej rodinného domu 305 m², Neprobylice

    Prodej rodinného domu 305 m², Neprobylice

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 305 m²
    Prodej rodinného domu 870 m², Jáchymov

    Prodej rodinného domu 870 m², Jáchymov

    45 597 200 Kč (52 411 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 870 m²
    Prodej apartmánu 870 m², Jáchymov

    Prodej apartmánu 870 m², Jáchymov

    45 597 200 Kč (52 411 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 870 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 870 m², Jáchymov

    Prodej nemovitosti pro ubytování 870 m², Jáchymov

    45 597 200 Kč (52 411 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 870 m²
    Prodej stavebního pozemku 694 m², Pchery

    Prodej stavebního pozemku 694 m², Pchery

    rezervováno
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 694 m²
    Prodej louky 2 641 m², Tachlovice

    Prodej louky 2 641 m², Tachlovice

    1 300 000 Kč (492 Kč za m²)
    • Typ pozemky - trvalý travní porost
    • Plocha 2 641 m²
    Prodej rodinného domu 190 m², Pchery

    Prodej rodinného domu 190 m², Pchery

    5 390 000 Kč (28 368 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 190 m²
    Prodej chaty 135 m², Milý

    Prodej chaty 135 m², Milý

    5 160 000 Kč (38 222 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 135 m²
    Prodej stavebního pozemku 800 m², Kmetiněves

    Prodej stavebního pozemku 800 m², Kmetiněves

    rezervováno
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 800 m²