Ondřej Batěk
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 265 m², Praha
9 490 000 Kč
(35 811 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
265 m²
Prodej rodinného domu 130 m², Sebranice
2 090 000 Kč
(16 077 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
130 m²
Prodej stavebního pozemku 1 388 m², Načeradec
2 950 000 Kč
(2 125 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 388 m²
Prodej rodinného domu 133 m², Všetaty
9 850 000 Kč
(74 060 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
133 m²
Prodej rodinného domu 172 m², Bříza
6 900 000 Kč
(40 116 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
172 m²
Prodej chaty 70 m², Jílové u Prahy
1 450 000 Kč
(20 714 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
70 m²
Prodej bytu 2+1 63 m², Bor
2 750 000 Kč
(43 651 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
63 m²
Pronájem restaurace 367 m², Liběchov
35 000 Kč za měsíc
(1 144 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
367 m²
Prodej rodinného domu 174 m², Loket
7 490 000 Kč
(43 046 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
174 m²
Prodej rodinného domu 184 m², Kamenný Přívoz
13 790 000 Kč
(74 946 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
184 m²
1
2