Olga Bubnová
+420 737 157 499
olga.bubnova@buben-homes.cz
BUBEN HOMES s.r.o.
+420 737 157 499
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 170 m², Tachov
5 990 000 Kč
(35 235 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
170 m²
Prodej rodinného domu 106 m², Tachov
4 999 000 Kč
(47 160 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
106 m²
Prodej rodinného domu 416 m², Tachov
6 499 000 Kč
(15 623 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
416 m²
Prodej činžovního domu 220 m², Tachov
10 990 000 Kč
(49 955 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
220 m²
Prodej rodinného domu 220 m², Tachov
10 990 000 Kč
(49 955 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
220 m²
Prodej bytu 2+1 50 m², Tachov
3 190 000 Kč
(63 800 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
50 m²
Prodej výrobního prostoru 2 767 m², Tisová - Lhotka
26 490 000 Kč
(9 574 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 767 m²
Prodej výrobního prostoru 1 084 m², Staré Sedliště
12 499 000 Kč
(11 530 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 084 m²
Prodej stavebního pozemku 2 088 m², Bor - Kurojedy
790 000 Kč
(378 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 088 m²
Prodej obchodního prostoru 375 m², Bor
5 250 000 Kč
(14 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
375 m²
1
2
3
4
5