Oleg Alborov
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Pronájem bytu 3+1 66 m², Praha 12
22 000 Kč za měsíc
(4 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
66 m²
Pronájem bytu 1+kk 27 m², Praha 18
14 000 Kč za měsíc
(6 222 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Pronájem bytu 1+kk 33 m², Praha 15
14 500 Kč za měsíc
(5 273 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Pronájem bytu 1+kk 34 m², Praha-Dolní Měcholupy
16 000 Kč za měsíc
(5 647 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m², Praha 9
14 600 000 Kč
(140 385 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
104 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha-Dolní Měcholupy
2 120 000 Kč
(64 242 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej stavebního pozemku 1 317 m², Milešov
3 970 000 Kč
(3 014 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 317 m²
Prodej stavebního pozemku 1 318 m², Milešov
3 960 000 Kč
(3 005 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 318 m²
Prodej stavebního pozemku 1 098 m², Milešov
3 294 000 Kč
(3 000 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 098 m²
Pronájem bytu 3+kk 63 m², Praha 4
22 000 Kč za měsíc
(4 190 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
63 m²