Nicol Mráčková
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 158 m², Smržovka
6 299 000 Kč
(39 867 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
158 m²
Prodej rodinného domu 160 m², Liberec (nečleněné město)
10 500 000 Kč
(65 625 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
160 m²
Prodej bytu 3+1 65 m², Karlovice
4 250 000 Kč
(65 385 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
65 m²
Prodej lesa 23 199 m², Všelibice
749 000 Kč
(32 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
23 199 m²
Prodej skladu 826 m², Liberec (nečleněné město)
info v RK
Typ
sklady
Plocha
826 m²
Prodej rodinného domu 368 m², Velké Hamry
12 900 000 Kč
(35 054 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
368 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Jílové u Držkova
7 490 000 Kč
(41 611 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Prodej lesa 11 203 m², Železný Brod
490 000 Kč
(44 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
11 203 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², Liberec (nečleněné město)
4 199 000 Kč
(102 415 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej rodinného domu 86 m², Dolní Řasnice
2 690 000 Kč
(31 279 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
86 m²
1
2
3