1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+1 50 m², Ostrava - Hrabůvka
12 500 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
50 m²
Pronájem bytu 3+kk 75 m², Jaroměřice nad Rokytnou
4 000 Kč za měsíc
(640 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m², Hrotovice
info v RK
Typ
byty 3+kk
Plocha
53 m²
Prodej rodinného domu 120 m², Proseč
3 000 000 Kč
(25 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
120 m²
Prodej mobilheimu 25 m², Třebíč
550 000 Kč
(22 000 Kč za m²)
Typ
mobilheim
Plocha
25 m²
Pronájem bytu 1+1 38 m², Hrotovice
12 500 Kč za měsíc
(3 947 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
38 m²
Prodej rodinného domu 133 m², Slavíkovice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
133 m²
Prodej bytu 1+1 35 m², Ostrava - Mariánské Hory
2 990 000 Kč
(85 429 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
35 m²
Prodej bytu 2+1 52 m², Ostrava - Hrabůvka
3 900 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Prodej stavebního pozemku 1 310 m², Ludkovice
3 550 000 Kč
(2 710 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 310 m²
1
2
3
4
5