Miroslav Průša
    +420 603 215 459
    mprusa@jaros-partners.cz
    Kladno
    Kladno
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej chalupy 179 m², Čistá - Lhota

    Prodej chalupy 179 m², Čistá - Lhota

    1 700 000 Kč (9 497 Kč za m²)
    • Typ chalupa
    • Plocha 179 m²
    Prodej rodinného domu 134 m², Kladno - Kročehlavy

    Prodej rodinného domu 134 m², Kladno - Kročehlavy

    7 990 000 Kč (59 627 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 134 m²
    Prodej apartmánu 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město

    Prodej apartmánu 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město

    7 990 000 Kč (87 802 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 91 m²
    Prodej apartmánu 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    Prodej apartmánu 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    6 499 000 Kč (58 550 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 111 m²
    Prodej bytu 3+kk 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    Prodej bytu 3+kk 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    6 499 000 Kč (58 550 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 111 m²
    Prodej bytu 3+kk 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město

    Prodej bytu 3+kk 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město

    7 990 000 Kč (87 802 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 91 m²