Miroslav Kovář
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 183 m², Otinoves

    Prodej rodinného domu 183 m², Otinoves

    6 400 000 Kč (34 973 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 183 m²
    Prodej chalupy 113 m², Mohelnice

    Prodej chalupy 113 m², Mohelnice

    4 990 000 Kč (44 159 Kč za m²)
    • Typ chalupa
    • Plocha 113 m²
    Prodej rodinného domu 350 m², Olomouc

    Prodej rodinného domu 350 m², Olomouc

    12 900 000 Kč (36 857 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 350 m²
    Prodej rodinného domu 222 m², Okrouhlá

    Prodej rodinného domu 222 m², Okrouhlá

    12 742 000 Kč (57 396 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 222 m²
    Prodej rodinného domu 200 m², Bouzov

    Prodej rodinného domu 200 m², Bouzov

    4 990 000 Kč (24 950 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 200 m²
    Prodej rodinného domu 125 m², Světlá

    Prodej rodinného domu 125 m², Světlá

    3 650 000 Kč (29 200 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 125 m²
    Pronájem garáže 18 m², Olomouc

    Pronájem garáže 18 m², Olomouc

    2 800 Kč za měsíc (1 867 Kč za m²/rok)
    • Typ garáže
    • Plocha 18 m²
    Prodej chaty 11 m², Šternberk

    Prodej chaty 11 m², Šternberk

    360 000 Kč (32 727 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 11 m²
    Prodej chaty 16 m², Domašov u Šternberka

    Prodej chaty 16 m², Domašov u Šternberka

    1 450 000 Kč (90 625 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 16 m²
    Prodej zahrady 158 m², Přerov

    Prodej zahrady 158 m², Přerov

    750 000 Kč (4 747 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 158 m²

    • 1
    • 2