1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 55 m², Praha - Staré Město
13 595 000 Kč
(247 182 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
55 m²
Prodej bytu 3+1 65 m², Praha - Hloubětín
7 990 000 Kč
(122 923 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
65 m²
Prodej chaty 74 m², Horní Planá
5 990 000 Kč
(80 946 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
74 m²
Pronájem bytu 1+1 25 m², Brno - Královo Pole
11 500 Kč za měsíc
(5 520 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
25 m²
Prodej chaty 180 m², Křivsoudov
5 300 000 Kč
(29 444 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
180 m²
Prodej bytu 2+1 52 m², Praha 10
6 690 000 Kč
(128 654 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²
Pronájem bytu 3+1 95 m², Praha - Nusle
29 990 Kč za měsíc
(3 788 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
95 m²
Pronájem bytu 1+1 34 m², Brno - Královo Pole
11 900 Kč za měsíc
(4 200 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
34 m²
Prodej chaty 32 m², Tuřany - Lipoltov
3 800 000 Kč
(118 750 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
32 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m², Moravský Žižkov
2 782 000 Kč
(4 509 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
617 m²
1
2
3
4
5