Michal Link
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Pronájem bytu 2+1 55 m², Most

    Pronájem bytu 2+1 55 m², Most

    12 000 Kč za měsíc (2 618 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 55 m²
    Prodej rodinného domu 167 m², Družec

    Prodej rodinného domu 167 m², Družec

    6 900 000 Kč (41 317 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 167 m²
    Prodej rodinného domu 310 m², Karlovy Vary

    Prodej rodinného domu 310 m², Karlovy Vary

    14 990 000 Kč (48 355 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 310 m²
    Prodej bytu 2+1 63 m², Žiželice

    Prodej bytu 2+1 63 m², Žiželice

    1 700 000 Kč (26 984 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 63 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 041 m², Ročov

    Prodej stavebního pozemku 2 041 m², Ročov

    2 150 000 Kč (1 053 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 041 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 310 m², Karlovy Vary

    Prodej nemovitosti pro ubytování 310 m², Karlovy Vary

    14 990 000 Kč (48 355 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 310 m²
    Prodej rodinného domu 98 m², Doksy

    Prodej rodinného domu 98 m², Doksy

    7 300 000 Kč (74 490 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 98 m²
    Prodej rodinného domu 98 m², Olbramovice

    Prodej rodinného domu 98 m², Olbramovice

    7 821 400 Kč (79 810 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 98 m²
    Prodej bytu 2+1 63 m², Žiželice

    Prodej bytu 2+1 63 m², Žiželice

    1 700 000 Kč (26 984 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 63 m²
    Prodej bytu 3+1 70 m², Kladno

    Prodej bytu 3+1 70 m², Kladno

    6 900 000 Kč (98 571 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 70 m²

    • 1
    • 2