Michaela Petrboková
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
Od nejdražšího
Prodej chalupy 137 m², Nový Oldřichov
5 490 000 Kč
(40 073 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
137 m²
Prodej bytu 2+1 45 m², Děčín
2 300 000 Kč
(51 111 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
45 m²
Prodej bytu 3+1 45 m², Děčín
2 300 000 Kč
(51 111 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+1 39 m², Rumburk
1 490 000 Kč
(38 205 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
39 m²
Prodej stavebního pozemku 791 m², Ludvíkovice
1 721 000 Kč
(2 176 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
791 m²
Prodej stavebního pozemku 1 239 m², Děčín
3 711 750 Kč
(2 996 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 239 m²
Prodej stavebního pozemku 545 m², Jiřetín pod Jedlovou
1 600 000 Kč
(2 936 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
545 m²
Prodej rodinného domu 450 m², Česká Kamenice
4 300 000 Kč
(9 556 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
450 m²
Pronájem restaurace 636 m², Vilémov
52 030 Kč za měsíc
(982 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
636 m²
Pronájem nemovitosti pro ubytování 636 m², Vilémov
52 030 Kč za měsíc
(982 Kč za m²/rok)
Typ
ubytování
Plocha
636 m²