Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti makléře Michaela Ondruš Mudrochová
Michaela Ondruš Mudrochová
+420 728 109 555
mmudrochova@jaros-partners.cz
Praha
+420 731 616 155
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 52 m², Pardubice - Polabiny
4 799 000 Kč
(92 288 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
52 m²