Michaela Kalašová
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej stavebního pozemku 1 170 m², Štipoklasy

    Prodej stavebního pozemku 1 170 m², Štipoklasy

    3 042 000 Kč (2 600 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 170 m²
    Prodej stavebního pozemku 989 m², Zbraslavice

    Prodej stavebního pozemku 989 m², Zbraslavice

    1 590 000 Kč (1 608 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 989 m²
    Prodej garáže 19 m², Čáslav

    Prodej garáže 19 m², Čáslav

    590 000 Kč (31 053 Kč za m²)
    • Typ garáže
    • Plocha 19 m²
    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    4 486 018 Kč (71 207 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 63 m²
    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    4 472 090 Kč (70 986 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 63 m²
    Prodej bytu 2+kk 55 m², Žleby

    Prodej bytu 2+kk 55 m², Žleby

    3 942 831 Kč (71 688 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 55 m²
    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    4 486 018 Kč (71 207 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 63 m²
    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    Prodej bytu 2+kk 63 m², Žleby

    4 472 090 Kč (70 986 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 63 m²
    Prodej bytu 3+kk 73 m², Žleby

    Prodej bytu 3+kk 73 m², Žleby

    5 154 556 Kč (70 610 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 73 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 166 m², Štipoklasy

    Prodej stavebního pozemku 1 166 m², Štipoklasy

    3 031 600 Kč (2 600 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 166 m²

    • 1
    • 2