Michaela Hermanová
    +420 774 661 533
    hermanova@personalreality.cz
    Chomutov
    Chomutov
    +420 736 222 225

Řadit podle:
    Prodej bytu 1+1 39 m², Jirkov

    Prodej bytu 1+1 39 m², Jirkov

    1 399 000 Kč (35 872 Kč za m²)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 39 m²
    Pronájem obchodního prostoru 32 m², Jirkov

    Pronájem obchodního prostoru 32 m², Jirkov

    13 000 Kč za měsíc (4 875 Kč za m²/rok)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 32 m²
    Prodej rodinného domu 178 m², Teplice - Sobědruhy

    Prodej rodinného domu 178 m², Teplice - Sobědruhy

    6 740 000 Kč (37 865 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 178 m²
    Prodej výrobního prostoru 476 m², Klášterec nad Ohří - Vernéřov

8 808 550 Kč (18 505 Kč za m²)
    • Typ výroba
    • Plocha 476 m²
    Prodej obchodního prostoru 751 m², Jirkov

    Prodej obchodního prostoru 751 m², Jirkov

    20 484 000 Kč (27 276 Kč za m²)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 751 m²