1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 53 m², Beroun-Město
5 940 000 Kč
(112 075 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
53 m²
Pronájem bytu 1+1 52 m², Nová Role
9 500 Kč za měsíc
(2 192 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
52 m²
Prodej bytu 4+kk 97 m², Ostrava - Poruba
7 300 000 Kč
(75 258 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
97 m²
Prodej rodinného domu 119 m², Karlovy Vary
10 944 000 Kč
(91 966 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
119 m²
Prodej garáže 15 m², Plzeň 3
info v RK
Typ
garáže
Plocha
15 m²
Prodej rodinného domu 220 m², Havířov
7 125 000 Kč
(32 386 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
220 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Ostrava - Poruba
5 885 000 Kč
(89 167 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej rodinného domu 188 m², Olešník
13 940 000 Kč
(74 149 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
188 m²
Prodej rodinného domu 218 m², Chocnějovice - Rostkov
8 950 000 Kč
(41 055 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
218 m²
Prodej bytu 3+kk 59 m², Praha 10
9 490 000 Kč
(160 847 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
59 m²
1
2
3
4
5