1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+1 33 m², Břeclav
3 490 000 Kč
(105 758 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
33 m²
Prodej bytu 3+1 74 m², Loučovice
2 749 998 Kč
(37 162 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
74 m²
Pronájem bytu 1+kk 36 m², Poříčí nad Sázavou
12 000 Kč za měsíc
(4 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
36 m²
Prodej stavebního pozemku 1 352 m², Česká
info v RK
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 352 m²
Prodej rodinného domu 90 m², Novosedly
3 150 000 Kč
(35 000 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
90 m²
Prodej rodinného domu 158 m², Olešnice
2 800 000 Kč
(17 722 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
158 m²
Prodej chaty 60 m², Kostelec u Holešova
990 000 Kč
(16 500 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
60 m²
Prodej chalupy 158 m², Olešnice
2 800 000 Kč
(17 722 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
158 m²
Prodej rodinného domu 147 m², Káraný
11 490 000 Kč
(78 163 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
147 m²
Prodej rodinného domu 198 m², Ústí nad Orlicí
6 864 000 Kč
(34 667 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
198 m²
1
2
3
4
5