Mgr. Michal Nejedlý
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Pronájem specifické nemovitosti 14 m², Radošovice
2 000 Kč za měsíc
(1 714 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní nemovitosti
Plocha
14 m²
Prodej rodinného domu 277 m², České Budějovice
10 650 000 Kč
(38 448 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
277 m²
Prodej komerčního pozemku 8 842 m², Lažánky
13 200 000 Kč
(1 493 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
8 842 m²
Prodej rodinného domu 550 m², Netolice
8 350 000 Kč
(15 182 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
550 m²
Prodej stavebního pozemku 2 579 m², Strakonice
4 980 000 Kč
(1 931 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 579 m²
Prodej stavebního pozemku 1 015 m², Strakonice
1 980 000 Kč
(1 951 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 015 m²
Prodej stavebního pozemku 3 253 m², Strakonice
12 561 400 Kč
(3 861 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
3 253 m²
Prodej stavebního pozemku 4 705 m², Mirovice
7 100 000 Kč
(1 509 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
4 705 m²
Pronájem obchodního prostoru 484 m², Čestice
15 000 Kč za měsíc
(372 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
484 m²
Prodej stavebního pozemku 1 266 m², Lnáře
1 950 000 Kč
(1 540 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 266 m²
1
2