Zpět na domovskou stránku

    Nemovitosti makléře Mgr. Michaela Jakeš Bočová

    Mgr. Michaela Jakeš Bočová
    Mgr. Michaela Jakeš Bočová
    +420 773 742 331
    bocova@pegasreal.cz
    PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
    PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.
    +420 702 182 482
    info@pegasreal.cz

    Vyberte
    Vyberte
    Vyberte
    Mgr. Michaela Jakeš Bočová (PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.)

    Řadit podle:
    Prodej bytu 4+kk 112 m², Kořenec

    Prodej bytu 4+kk 112 m², Kořenec

    6 490 000 Kč (57 946 Kč za m²)
    • Typ byty 4+kk
    • Plocha 112 m²
    Prodej vinného sklepa 64 m², Starovice

    Prodej vinného sklepa 64 m², Starovice

    2 690 000 Kč (42 031 Kč za m²)
    • Typ vinný sklep
    • Plocha 64 m²
    Prodej komerčního pozemku 13 404 m², Branišovice

    Prodej komerčního pozemku 13 404 m², Branišovice

    info v RK
    • Typ pozemky pro komerční výstavbu
    • Plocha 13 404 m²
    Prodej bytu 3+kk 60 m², Velké Karlovice

    Prodej bytu 3+kk 60 m², Velké Karlovice

    3 490 000 Kč (58 167 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 60 m²
    Prodej stavebního pozemku 627 m², Kupařovice

    Prodej stavebního pozemku 627 m², Kupařovice

    752 400 Kč (1 200 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 627 m²
    Prodej sadu / vinice 2 692 m², Starovice

    Prodej sadu / vinice 2 692 m², Starovice

    290 000 Kč (108 Kč za m²)
    • Typ sady a vinice
    • Plocha 2 692 m²
    Prodej rodinného domu 201 m², Brno - Královo Pole

    Prodej rodinného domu 201 m², Brno - Královo Pole

    rezervováno
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 201 m²