Mgr. Matěj Ľuptovský
    +420 725 949 455
    info@winwinreality.cz
    WIN & WIN reality s.r.o.
    WIN & WIN reality s.r.o.
    +420 725 949 455
    info@winwinreality.cz

    Vyberte
    Vyberte
    Vyberte
    Mgr. Matěj Ľuptovský (WIN & WIN reality s.r.o.)

    Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 141 m², Babice

    Prodej rodinného domu 141 m², Babice

    12 499 000 Kč (88 645 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 141 m²
    Prodej stavebního pozemku 600 m², Úhonice

    Prodej stavebního pozemku 600 m², Úhonice

    6 806 683 Kč (11 344 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 600 m²
    Prodej stavebního pozemku 875 m², Úhonice

    Prodej stavebního pozemku 875 m², Úhonice

    9 343 075 Kč (10 678 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 875 m²
    Prodej bytu 1+kk 25 m², Kořenov

    Prodej bytu 1+kk 25 m², Kořenov

    2 043 311 Kč (81 732 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 25 m²
    Prodej garáže 17 m², Praha - Troja

    Prodej garáže 17 m², Praha - Troja

    1 546 789 Kč (90 988 Kč za m²)
    • Typ garáže
    • Plocha 17 m²