Mgr. Karel Křížek
    +420 603 232 745
    karel.krizek@canaba.cz
    CANABA Reality
    CANABA Reality
    +420 844 020 202

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 97 m², Káraný

    Prodej rodinného domu 97 m², Káraný

    8 252 000 Kč (85 072 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 97 m²
    Prodej domu na klíč 131 m², Káraný

    Prodej domu na klíč 131 m², Káraný

    8 970 000 Kč (68 473 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 131 m²
    Prodej rodinného domu 181 m², Káraný

    Prodej rodinného domu 181 m², Káraný

    14 438 000 Kč (79 768 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 181 m²
    Prodej rodinného domu 97 m², Kamenice - Těptín

    Prodej rodinného domu 97 m², Kamenice - Těptín

    8 060 000 Kč (83 093 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 97 m²
    Prodej rodinného domu 175 m², Libeř - Libeň

    Prodej rodinného domu 175 m², Libeř - Libeň

    17 031 550 Kč (97 323 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 175 m²
    Prodej rodinného domu 132 m², Libeř - Libeň

    Prodej rodinného domu 132 m², Libeř - Libeň

    15 598 985 Kč (118 174 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 132 m²
    Prodej rodinného domu 161 m², Libeř - Libeň

    Prodej rodinného domu 161 m², Libeř - Libeň

    16 905 540 Kč (105 003 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 161 m²
    Prodej domu na klíč 200 m², Liberec

    Prodej domu na klíč 200 m², Liberec

    7 999 000 Kč (39 995 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 200 m²
    Prodej domu na klíč 200 m², Černošice

    Prodej domu na klíč 200 m², Černošice

    7 999 000 Kč (39 995 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 200 m²
    Prodej domu na klíč 136 m², Mělník

    Prodej domu na klíč 136 m², Mělník

    5 349 000 Kč (39 331 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 136 m²

    • 1
    • 2