Martin Štefka
+420 608 231 981
martin.stefka@zfpa.cz
ZFP Reality, a.s.
+420 608 710 545
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 86 m², Chmelík
3 888 000 Kč
(45 209 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
86 m²