Martin Šmerda
    +420 776 026 496
    martin.smerda@zfpa.cz
    ZFP Reality, a.s.
    ZFP Reality, a.s.
    +420 608 710 545

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 150 m², Rajhradice

    Prodej rodinného domu 150 m², Rajhradice

    10 392 900 Kč (69 286 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 150 m²
    Prodej bytu 3+kk 65 m², Jeseník - Bukovice

    Prodej bytu 3+kk 65 m², Jeseník - Bukovice

    2 681 500 Kč (41 254 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 65 m²
    Prodej bytu 1+kk 20 m², Jeseník - Bukovice

    Prodej bytu 1+kk 20 m², Jeseník - Bukovice

    1 301 640 Kč (65 082 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 20 m²
    Prodej bytu 2+1 35 m², Mokrá-Horákov

    Prodej bytu 2+1 35 m², Mokrá-Horákov

    5 137 160 Kč (146 776 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 35 m²
    Prodej stavebního pozemku 717 m², Mokrá-Horákov

    Prodej stavebního pozemku 717 m², Mokrá-Horákov

    5 196 450 Kč (7 247 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 717 m²
    Prodej bytu 2+1 68 m², Mokrá-Horákov - Mokrá

    Prodej bytu 2+1 68 m², Mokrá-Horákov - Mokrá

    6 363 000 Kč (93 574 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 68 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 300 m², Tvořihráz

    Prodej stavebního pozemku 2 300 m², Tvořihráz

    2 227 050 Kč (968 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 300 m²