Martin Klein
+420 725 888 897
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 111 m², Brno - Veveří
18 900 000 Kč
(170 270 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
111 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m², Opatovice
3 990 000 Kč
(7 980 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m², Opatovice
3 990 000 Kč
(7 980 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
500 m²
Prodej rodinného domu 179 m², Holubice
13 490 000 Kč
(75 363 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
179 m²
Prodej rodinného domu 152 m², Blučina
14 490 000 Kč
(95 329 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
152 m²
Prodej půdního prostoru 131 m², Brno - Židenice
3 190 000 Kč
(24 351 Kč za m²)
Typ
půdní prostor
Plocha
131 m²
Prodej garáže 17 m², Brno - Slatina
1 650 000 Kč
(97 059 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
17 m²
Prodej komerčního pozemku 1 696 m², Frymburk - Kovářov
19 900 000 Kč
(11 733 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
1 696 m²
Prodej stavebního pozemku 1 696 m², Frymburk - Kovářov
19 900 000 Kč
(11 733 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 696 m²
Prodej komerčního pozemku 2 851 m², Strachotín
9 900 000 Kč
(3 472 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
2 851 m²
1
2