Martin Brůžek
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej chaty 55 m², Brtnice

    Prodej chaty 55 m², Brtnice

    2 500 000 Kč (45 455 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 55 m²
    Prodej rodinného domu 109 m², Cerekvička-Rosice

    Prodej rodinného domu 109 m², Cerekvička-Rosice

    6 990 000 Kč (64 128 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 109 m²
    Prodej výrobního prostoru 1 800 m², Načeradec

    Prodej výrobního prostoru 1 800 m², Načeradec

    info v RK
    • Typ výroba
    • Plocha 1 800 m²
    Prodej lesa 6 834 m², Dírná

    Prodej lesa 6 834 m², Dírná

    170 000 Kč (25 Kč za m²)
    • Typ lesy
    • Plocha 6 834 m²
    Prodej rodinného domu 220 m², Snědovice

    Prodej rodinného domu 220 m², Snědovice

    4 790 000 Kč (21 773 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 220 m²
    Prodej stavebního pozemku 3 556 m², Blatná

    Prodej stavebního pozemku 3 556 m², Blatná

    2 600 000 Kč (731 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 3 556 m²
    Prodej pole 3 999 m², Praha

    Prodej pole 3 999 m², Praha

    5 950 000 Kč (1 488 Kč za m²)
    • Typ zemědělská půda
    • Plocha 3 999 m²
    Prodej zemědělské usedlosti 135 m², Šebířov

    Prodej zemědělské usedlosti 135 m², Šebířov

    1 990 000 Kč (14 741 Kč za m²)
    • Typ zemědělská usedlost
    • Plocha 135 m²
    Prodej rodinného domu 437 m², Tábor - Čelkovice

    Prodej rodinného domu 437 m², Tábor - Čelkovice

    16 499 000 Kč (37 755 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 437 m²
    Prodej rodinného domu 225 m², Mirovice

    Prodej rodinného domu 225 m², Mirovice

    5 650 000 Kč (25 111 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 225 m²

    • 1
    • 2