Marcela Svobodová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 488 m², Mladá Vožice
1 221 000 Kč
(2 502 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
488 m²
Prodej chaty 106 m², Světlá nad Sázavou
5 900 000 Kč
(55 660 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
106 m²
Prodej rodinného domu 153 m², Církvice
9 990 000 Kč
(65 294 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
153 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m², Nehvizdy
8 500 000 Kč
(130 769 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
65 m²
Prodej zemědělské usedlosti 161 m², Zásmuky
12 900 000 Kč
(80 124 Kč za m²)
Typ
zemědělská usedlost
Plocha
161 m²
Prodej rodinného domu 128 m², Golčův Jeníkov
3 990 000 Kč
(31 172 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
128 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Oleška
11 900 000 Kč
(47 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Prodej bytu 3+1 70 m², Uhlířské Janovice
4 600 000 Kč
(65 714 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
70 m²
Prodej komerční nemovitosti 80 m², Klášterní Skalice
2 421 000 Kč
(30 263 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
80 m²
Prodej chalupy 77 m², Zbizuby
2 990 000 Kč
(38 831 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
77 m²
1
2