Lukáš Láník
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej stavebního pozemku 2 569 m², Bystřice nad Pernštejnem

3 499 000 Kč (1 362 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 569 m²
    Prodej garáže 19 m², Žďár nad Sázavou

    Prodej garáže 19 m², Žďár nad Sázavou

    849 000 Kč (44 684 Kč za m²)
    • Typ garáže
    • Plocha 19 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 600 m², Bácovice

    Prodej stavebního pozemku 1 600 m², Bácovice

    3 351 212 Kč (2 095 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 600 m²
    Prodej rodinného domu 165 m², Stonařov

    Prodej rodinného domu 165 m², Stonařov

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 165 m²
    Prodej mobilheimu 23 m², Kejžlice

    Prodej mobilheimu 23 m², Kejžlice

    500 000 Kč (21 739 Kč za m²)
    • Typ mobilheim
    • Plocha 23 m²
    Prodej zahrady 4 918 m², Havlíčkův Brod

    Prodej zahrady 4 918 m², Havlíčkův Brod

    5 300 000 Kč (1 078 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 4 918 m²
    Pronájem obchodního prostoru 118 m², Chotěboř

    Pronájem obchodního prostoru 118 m², Chotěboř

    21 000 Kč za měsíc (2 136 Kč za m²/rok)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 118 m²
    Prodej chaty 40 m², Svépravice

    Prodej chaty 40 m², Svépravice

    1 599 000 Kč (39 975 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 40 m²