Luboš Plachý
    +420 603 213 943
    lubos.plachy@canaba.cz
    CANABA Reality
    CANABA Reality
    +420 844 020 202

Řadit podle:
    Prodej domu na klíč 136 m², Praha

    Prodej domu na klíč 136 m², Praha

    5 349 000 Kč (39 331 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 136 m²
    Prodej domu na klíč 136 m², Mladá Boleslav

    Prodej domu na klíč 136 m², Mladá Boleslav

    5 349 000 Kč (39 331 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 136 m²
    Prodej rodinného domu 200 m², Mladá Boleslav

    Prodej rodinného domu 200 m², Mladá Boleslav

    7 999 000 Kč (39 995 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 200 m²
    Prodej domu na klíč 161 m², Mladá Boleslav

    Prodej domu na klíč 161 m², Mladá Boleslav

    5 749 000 Kč (35 708 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 161 m²
    Prodej domu na klíč 139 m², Jeneč

    Prodej domu na klíč 139 m², Jeneč

    5 149 000 Kč (37 043 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 139 m²
    Prodej domu na klíč 97 m², Mladá Boleslav

    Prodej domu na klíč 97 m², Mladá Boleslav

    3 749 000 Kč (38 649 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 97 m²
    Prodej domu na klíč 132 m², Turnov

    Prodej domu na klíč 132 m², Turnov

    4 749 000 Kč (35 977 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 132 m²
    Prodej domu na klíč 139 m², Písek

    Prodej domu na klíč 139 m², Písek

    5 149 000 Kč (37 043 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 139 m²