Ľuboš Matějíček
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 347 m², Hranice

    Prodej rodinného domu 347 m², Hranice

    7 300 000 Kč (21 037 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 347 m²
    Prodej chaty 29 m², Hranice

    Prodej chaty 29 m², Hranice

    2 700 000 Kč (93 103 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 29 m²
    Prodej bytu 2+1 52 m², Přerov

    Prodej bytu 2+1 52 m², Přerov

    3 589 000 Kč (69 019 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 52 m²
    Prodej rodinného domu 140 m², Bělotín

    Prodej rodinného domu 140 m², Bělotín

    5 250 000 Kč (37 500 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 140 m²