Lubor Nardelli
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha 6

    Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha 6

    6 240 000 Kč (135 652 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 46 m²
    Prodej rodinného domu 320 m², Malá Morava

    Prodej rodinného domu 320 m², Malá Morava

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 320 m²
    Prodej rodinného domu 136 m², Mnichovo Hradiště

    Prodej rodinného domu 136 m², Mnichovo Hradiště

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 136 m²
    Prodej stavebního pozemku 800 m², Mnichovo Hradiště

    Prodej stavebního pozemku 800 m², Mnichovo Hradiště

    5 200 000 Kč (6 500 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 800 m²
    Prodej rodinného domu 73 m², Panenské Břežany

    Prodej rodinného domu 73 m², Panenské Břežany

    9 850 000 Kč (134 932 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 73 m²
    Prodej rodinného domu 180 m², Štětí - Čakovice

    Prodej rodinného domu 180 m², Štětí - Čakovice

    3 600 000 Kč (20 000 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 180 m²
    Prodej rodinného domu 194 m², Tanvald

    Prodej rodinného domu 194 m², Tanvald

    3 500 000 Kč (18 041 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 194 m²
    Prodej bytu 3+1 69 m², Praha 5

    Prodej bytu 3+1 69 m², Praha 5

    info v RK
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 69 m²
    Prodej chaty 72 m², Úštěk

    Prodej chaty 72 m², Úštěk

    1 350 000 Kč (18 750 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 72 m²
    Prodej chaty 82 m², Zliv

    Prodej chaty 82 m², Zliv

    info v RK
    • Typ chata
    • Plocha 82 m²

    • 1
    • 2