Květa Bílková
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej stavebního pozemku 758 m², Kunčina

    Prodej stavebního pozemku 758 m², Kunčina

    930 000 Kč (1 227 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 758 m²
    Prodej rodinného domu 323 m², Dolní Dobrouč

    Prodej rodinného domu 323 m², Dolní Dobrouč

    2 950 000 Kč (9 133 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 323 m²
    Prodej rodinného domu 170 m², Libina

    Prodej rodinného domu 170 m², Libina

    4 999 000 Kč (29 406 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 170 m²
    Prodej stavebního pozemku 3 880 m², Tatenice

    Prodej stavebního pozemku 3 880 m², Tatenice

    3 303 000 Kč (851 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 3 880 m²
    Pronájem kanceláře 58 m², Lanškroun

    Pronájem kanceláře 58 m², Lanškroun

    6 322 Kč za měsíc (1 308 Kč za m²/rok)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 58 m²
    Pronájem výrobního prostoru 38 m², Lanškroun

    Pronájem výrobního prostoru 38 m², Lanškroun

    4 142 Kč za měsíc (1 308 Kč za m²/rok)
    • Typ výroba
    • Plocha 38 m²
    Prodej rodinného domu 124 m², Řetová

    Prodej rodinného domu 124 m², Řetová

    5 985 000 Kč (48 266 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 124 m²
    Prodej rodinného domu 170 m², Lanškroun

    Prodej rodinného domu 170 m², Lanškroun

    4 849 000 Kč (28 524 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 170 m²