Kristýna Vaitová
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 3+kk 66 m², Praha 21

    Prodej bytu 3+kk 66 m², Praha 21

    7 349 000 Kč (111 348 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 66 m²
    Prodej rodinného domu 230 m², Postoloprty

    Prodej rodinného domu 230 m², Postoloprty

    6 688 800 Kč (29 082 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 230 m²
    Prodej rodinného domu 100 m², Kryry

    Prodej rodinného domu 100 m², Kryry

    4 499 000 Kč (44 990 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 100 m²
    Prodej bytu 2+1 48 m², Rakovník

    Prodej bytu 2+1 48 m², Rakovník

    3 990 000 Kč (83 125 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 48 m²
    Prodej rodinného domu 75 m², Přílepy

    Prodej rodinného domu 75 m², Přílepy

    3 500 000 Kč (46 667 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 75 m²
    Prodej rodinného domu 100 m², Kněževes

    Prodej rodinného domu 100 m², Kněževes

    5 150 000 Kč (51 500 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 100 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 230 m², Postoloprty

    Prodej nemovitosti pro ubytování 230 m², Postoloprty

    6 688 800 Kč (29 082 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 230 m²