Kamil Benc
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Byty
1+1
2+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 110 m², Nová Ves u Chotěboře
1 299 000 Kč
(11 809 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
110 m²
Prodej stavebního pozemku 791 m², Nová Ves u Chotěboře
1 699 090 Kč
(2 148 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
791 m²
Prodej stavebního pozemku 850 m², Nová Ves u Chotěboře
1 816 500 Kč
(2 137 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
850 m²
Prodej stavebního pozemku 846 m², Nová Ves u Chotěboře
1 808 540 Kč
(2 138 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
846 m²
Prodej stavebního pozemku 822 m², Nová Ves u Chotěboře
1 760 780 Kč
(2 142 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
822 m²
Prodej stavebního pozemku 862 m², Nová Ves u Chotěboře
1 840 380 Kč
(2 135 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
862 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m², Nová Ves u Chotěboře
1 720 980 Kč
(2 146 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
802 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Golčův Jeníkov
3 999 000 Kč
(22 217 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Prodej rodinného domu 45 m², Koryčany
2 499 000 Kč
(55 533 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
45 m²
Pronájem bytu 2+kk 35 m², Humpolec
13 000 Kč za měsíc
(4 457 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
35 m²
1
2
3